Speciální povrchové úpravy

Akrylátová omítkovina z přírodního kameniva různých velikostí zrna a barev, svým vzhledem připomíná žulu. Možnost vytvořit velmi zajímavé detaily, dokonale se hodí všude tam, kde je třeba prvotřídní vzhled. Vhodný i pro použití na historických objektech. Výsledný povrch je velmi odolný a plně omyvatelný. Použít lze v exteriéru i interiéru. Nanáší se ručně nebo za pomocí stříkací pistole.

 

 

 

 

Omítkovina Ameristone s přidanými kousky slídy. Pro ještě lepší estetický dojem z povrchu jak v interiéru tak exteriéru. Dostupný v 10 přírodních barvách, je možno docílit velice autentického vzhledu leštěné žuly. Použít lze na jakýkoliv předem připravený podklad. Nanáší se ručně. Velmi stálý a pevný povrch.

 

 

 

 

 

 

 

 

Řada omítkovin vytvořených z přírodního kameniva spojeného akrylátovým pojivem. Barevná škála je pouze v přírodních barvách – dokonalý vzhled bez umělých barviv, nejjemnější zrno v nabídce. Nanášet lze ručně nebo pomocí stříkací pistole.

 

 

 

 

 

 

 

Stonemist T

Dekorační, vysoce estetický systém umožňující vytvořit vzhled cihelných a kamenných obkladů na jakýkoliv předem připravený podklad nebo jako finální povrchová úprava zateplení. Požadovaný vzhled je možno vytvořit kombinací šablon a omítkovin Dryvit. Systém ULTRA-TEX je možno použít jak v exteriéru tak v interiéru. K dispozici je 10 druhů šablon a nepřeberný výběr barev ze vzorníku Dryvit nebo dle přání klienta. Pro docílení vzhledu přírodního kamene jsou připraveny speciální omítky Lymestone, Stonemist a Ameristone.

 

 

 

 

 

 

Akrylátová fasádní barva umožňující vytvořit vzhled kovu. Velmi odolný nátěr v barvách kovu, hliníku, mědi a stříbra použitelný všude tam, kde je třeba docílit jedinečného vzhledu. Lze použít na všech omítkách Dryvit nebo pro podtržení detailů fasád.Podklad může být beton nebo omítka, musí však být předem ošetřen. Nanáší se za pomocí stříkací pistole, válečkem nebo štětcem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fasádní systém umožňující vytvořit dřevěný dekor s využitím omítkovin Dryvit.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reference

Zobrazit všechny reference

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!