Ohřev vody solárními systémy

Ke stažení

prospekt ALU2000

prospekt GSE2000

list výrobku ALU2000

list výrobku GSE2000

GEO-TEC_certifikát_proškoleni

příklad cenové nabídky

GSE paralelní montáž na střechu – šrouby

 

Kvalitní kolektory s hliníkovým rámem ALU 2000NEW2

Firma MADNEW1T a.s. je dodavatelem kvalitních solárních kolektorů rakouského výrobce GEO-TEC Solar Industries. Kolektory ALU 2000 mají rám z kvalitního hliníkového profilu. Hliníkový rám je vytvořen z jednoho kusu ohýbaného do požadovaného tvaru s jedním spojem na spodní straně. Speciální solární sklo propouští jen užitečnou část slunečního záření. Díky absorbéru TINOX je kolektor schopen pohltit i difuzní záření (rozptýlené, odražené od mraků apod.).

Kolektory jsou dodávány ve dvou variantách –  horizontální ALU2000Q a vertikální ALU2000H. Za sebou je možné spojit 5 (Q), příp. 10 kolektorů (H) dle jejich typu a jednotlivá pole na sebe napojovat. Jejich montáž je snadná a je možné je montovat do střechy, nad střešní krytinu či s nakloněním pomocí konstrukce. Speciální hliníková konstrukce umožňuje naklánět kolektory od 20° do 60° dle požadavků klienta a možností vlastní střešní konstrukce.

ALU2000

 

Kolektory jsou registrovány v programu Zelená úsporám ALU 2000.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Kvalitní kolektory s nerezovým rámem GSE 2000NEW5

NEW4

Firma MADT a.s. je dodavatelem kvalitních solárních kolektorů rakouského výrobce GEO-TEC Solar Industries. Kolektory GSE 2000 mají rám z vysoce kvalitní oceli. Nerezový rám je vytvořen z jednoho kusu profilu ohýbaného do požadovaného tvaru s jedním spojem na spodní straně. Speciální solární sklo propouští jen užitečnou část slunečního záření. Díky absorbéru TINOX je kolektor schopen pohltit i difuzní záření (rozptýlené, odražené od mraků apod.).

Kolektory jsou dodávány ve dvou variantách –  horizontální GSE2000TINQ a vertikální GSE2000TINH. Za sebou je možné spojit 5 (Q), příp. 10 kolektorů (H) dle jejich typu a jednotlivá pole na sebe napojovat. Jejich montáž je snadná a je možné je montovat do střechy, nad střešní krytinu či s nakloněním pomocí konstrukce. Speciální hliníková konstrukce umožňuje naklánět kolektory od 20° do 60° dle požadavků klienta a možností vlastní střešní konstruce.

GSE2000_KL

 

Kolektory jsou registrovány v programu Zelená úsporám GSE2000.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA