Zateplování budov

Fasáda budovy je jedním z nejdůležitějších elementů určujících její hodnotu. Získání optimálního efektu je podmíněno použitím produktů nejvyšší jakosti i technologie. Proto jsou také naše systémy vypracované s velkou starostlivostí s ohledem na jakost splňující nejvyšší nároky investorů.

Od chvíle, kdy Dryvit v roce 1968 poprvé použil svůj systém v Severní Americe, vlastníci nemovitostí, architekti, stavebníci i investoři přijali nové technologie s velkým entusiasmem. Od té doby byly materiály Dryvit použity ve stovkách tisíců objektů na celém světě a to jak renovovaných i nově postavených. Skvěle se prezentují do současnosti, což je svědectvím nejvyšší jakosti použitých materiálů.

Vycházejíc vstříc rostoucím požadavkům trhu a také problémům investorů i architektů, Dryvit vypracovává nová technologická řešení a rozšiřuje skupinu produktů i systémů. Technické vlastnosti materiálů Dryvit, vytvořených dle výsledku několikaletých laboratorních výzkumů, daleko převyšují nejostřejší požadavky bezpečnostních norem, trvanlivosti i odolnosti proti atmosférickým vlivům. Díky mnohým dobrým vlastnostem nacházejí materiály Dryvit uplatnění v různých klimatických podmínkách měníce vzhled malých městeček i velkých metropolí.

Materiály Dryvit Systems

Dryvit Outsulation Špičkový systém Dryvit Outsulation na bázi 100% modifikovaných akrylátů. Vyniká svou pružností, čímž […]

Více informací