O nás

Historie současné společnosti začala na podzim roku 1992 založením obchodně inženýrské společnosti MaD – Trading, s. r.o. se zaměřením na řešení a opravy plochých střech.

Pro uspokojení požadavků trhu v oblasti hydroizolací plochých střech společnost v roce 1994 získala pozici výhradního distributora jedné z nejmodernějších technologií, gumových fólií EPDM, americké firmy Firestone Building Products.

Na základě referencí zahraničních dodavatelů byla naše společnost v roce 1995 oslovena firmou Dryvit Systems z USA, která hledala zastoupení pro Českou republiku. Tím se nabídka produktů společnosti rozšířila o fasádní nátěry a kontaktní zateplovací systémy Dryvit.

Počátkem roku 2001 činnost společnosti MaD – Trading, spol. s r.o. převzala společnost MADT a.s., která v současné době zaměstnává 20 pracovníků. Velký důraz je kladen na výběr nejvhodnější technologie pro danou stavbu, poskytnutí kvalitního technického návrhu a kontrola správné instalace. Všechny produkty jsou certifikovány pro použití v Evropské unii, výrobci jsou držiteli certifikátu ISO 9001 a splňují nejpřísnější kriteria kvality.

Tým specialistů MADT se stará o pravidelné proškolování realizačních firem, poradenský servis a kontrolu kvality prováděných prací.V průběhu vývoje se společnost MADT a.s. vyprofilovala nejen jako dodavatel kvalitních technologií pro hydroizolace plochých střech a zateplování plášťů budov, ale i jako zhotovitel díla. V současné době jsme rozšířili sortiment prováděných prací i o šikmé střechy. Sídlem společnosti je od roku 1996 vlastní areál v Orlové. Pro klienty z Čech je k dispozici obchodní kancelář v Praze.