MADT - Logo

Speciální omítky

Pozor, otevřeno v novém okně. TiskEmail

 

 AMERISTONE

 

 

Akrylátová omítkovina z přírodního kameniva různých velikostí zrna a barev, svým vzhledem připomíná žulu. Možnost vytvořit velmi zajímavé detaily, dokonale se hodí všude tam, kde je třeba prvotřídní vzhled. Vhodný i pro použití na historických objektech. Výsledný povrch je velmi odolný a plně omyvatelný. Použít lze v exteriéru i interiéru. Nanáší se ručně nebo za pomocí stříkací pistole.

 

alt 

 AMERISTONE T

 

 

Omítkovina Ameristone s přidanými kousky slídy. Pro ještě lepší estetický dojem z povrchu jak v interiéru tak exteriéru. Dostupný v 10 přírodních barvách, je možno docílit velice autentického vzhledu leštěné žuly. Použít lze na jakýkoliv předem připravený podklad. Nanáší se ručně. Velmi stálý a pevný povrch.

 

 alt

 ULTRA-TEX

 

 

Dekorační, vysoce estetický systém umožňující vytvořit vzhled cihelných a kamenných obkladů na jakýkoliv předem připravený podklad nebo jako finální povrchová úprava zateplení. Požadovaný vzhled je možno vytvořit kombinací šablon a omítkovin Dryvit. Systém ULTRA-TEX je možno použít jak v exteriéru tak v interiéru. K dispozici je 10 druhů šablon a nepřeberný výběr barev ze vzorníku Dryvit nebo dle přání klienta. Pro docílení vzhledu přírodního kamene jsou připraveny speciální omítky Lymestone, Stonemist a Ameristone.

Na předem připravený, rovný podklad se celoplošně aplikuje nátěr, který je penetrací a zároveň vytvoří barvu spáry zvoleného obkladu. Po vyschnutí nátěru se aplikuje samolepící šablona a přes tuto šablonu se nanese omítkovina Dryvit dle výběru. Po zavadnutí omítkoviny se šablona strhne a výsledkem je velmi estetický povrch.

 

 alt

 DRYVIT DEMANDIT METALLIC

Akrylátová fasádní barva umožňující vytvořit vzhled kovu. Velmi odolný nátěr v barvách kovu, hliníku, mědi a stříbra použitelný všude tam, kde je třeba docílit jedinečného vzhledu. Lze použít na všech omítkách Dryvit nebo pro podtržení detailů fasád.

Podklad může být beton nebo omítka, musí však být předem ošetřen. Nanáší se za pomocí stříkací pistole, válečkem nebo štětcem.

 

 altalt

 

 DRYVIT TUSCAN GLAZE

 

 

Tuscan Glaze je akrylátový tónovací přípravek dodávající fasádě rustikální vzhled. Nejlepších výsledků lze dosáhnout v kombinaci s ultrajemnými omítkovinami Dryvit Lymestone nebo Freestyle. Dostupné ve 12 standardních odstínech. Aplikuje se na vyzrálou omítku za pomocí kusu látky nebo houby nepravidelnými pohyby pro dosažení autentického vzhledu „staré“ fasády nebo např. zvětralého pískovce.

 

 alt

 DRYVIT WOOD

 

 

 Fasádní systém umožňující vytvořit dřevěný dekor s využitím omítkovin Dryvit.

 

 alt

 

 DRYVIT FEDDERLITE

 

 

Modifikace systému OUTSULATION. Jedná se o systém panelů vyráběných předem v kryté hale. Na stavbu jsou dodávány jako prefabrikáty připravené k montáži. Systém tvoří lepidlo pro lepení  izolačních desek, stěrkovací hmota se zatlačenou armovací síťkou, probarvená omítka (akrylát nebo silikon) a kovové kotvící lišty.

 

 

 alt