MADT - Logo

Popis produktů

Pozor, otevřeno v novém okně. TiskEmail

Zateplení nejvyšší kvality firmy DRYVIT Systems  

Dryvit Outsulation

Špičkový systém Dryvit Outsulation na bázi 100% modifikovaných akrylátů. Vyniká svou pružností, čímž zabraňuje vzniku mikrotrhlin vlivem střídání teplot a eliminuje rozměrové změny podkladu. Systém potvrdil svou odolnost během silného krupobití v severomoravském kraji v srpnu 2000.
Pro svou značnou otěruvzdornost nepoškodí škrábání mincí strukturu ani barvu omítky.
Povrchová vrstva omítky zabraňuje pronikání vody k podkladu a při zašpinění lze fasádu snadno omýt. Americký patent velmi účinně zabraňuje usazování mikroskopických prachových částí a fasádá si zachovává dlouhodobě čistý vzhled.

Dryvit Outsulation TR

Silikonový systém Dryvit Outsulation TR rozšiřuje systémovou řadu. Přísada silikonové pryskyřice v omítce systému zlepšuje paropropustnost a propůjčuje samočistící schopnosti. Stejně jako systém Outsulation odolává i tento systém otěrům, lze jej omýt a zachovává si své barevné vlastnosti a pružnost. Je dostupný v různých odstínech a strukturcách. Novinkou je struktura vápence s možným tónováním.

 

alt

altalt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

alt

altalt

 

 

 

 

Dryvit Drysulation

Dalším systémem je cenově zajímavý minerální systém Dryvit Drysulation. Mezi jeho výhody patří dobrá paropropustnost, odolnost proti vzniku plísní a odolnost vůči kyselým dešťům.

U obou systémů si zákazník může vybrat z několika druhů struktur omítek a z 350 barevných odstínů nebo fasádních nátěrů. Fasádní nátěr Demandit je akrylátový hladký nátěr pigmentovaný v základních odstínech. Silikonová fasádní barva Silstar je taktéž pigmentovaná v základních odstínech.

Dryvit Roxsulation

Systém je založený na sloučení minerální vlny s nehořlavými minerálními materiály, a proto je doporučován pro budovy se zvýšenými nároky na na požární ochranu, případně pro budovy, kde je kladen i nárok na akustickou izolaci. Nehořlavé složky systému Roxsulation splňují všechny požadavky protipožární ochrany.

Dryvit Outsulation SLKV

V systému Outsulation SLK jsou použity silikátové omítky s křemičitým kamenivem s pojivem na bázi vodního draselného skla. Silikátový systém zajistí fasádě estetický vzhled a současně tvoří dokonalou ochranu před atmosférickým a civilozačním znečištěním jako je jemný polétavý prach, saze, apod.

Silikátové omítky Dryvit SLK se vyznačují vysokou paropropustností, trvanlivostí a odolností proti úderům. Dodatečná výhoda křemičitých omítek Dryvit je přilnavost k podkladu. Omítky jsou dodávány v podobě mokrých směsí, v bohaté barevné paletě (barvené ve hmotě) a různých strukturách. V systému Outsulation SLK může být použit jako izolant fasádní polystyrén o tloušťce do 20 cm.

Dryvit Roxsulation SLK

Složkami systému Dryvit Roxsulation SLK jsou mezi jinými minerální lepící hmoty, desky z minerální vlny, silikátové omítky s křemičitým kamenivem. Toto složení umožňuje použití systému u budov, kde je kladen důraz na požární bezpečnost a použití izolace s lepšími akustickými vlastnostmi.

Materiály použité v systému Roxsulation SLK mají výborné užitkové i provozní vlastnosti, jako je nízká nasákavost, vysoká paropropustnost, odolnost proti mechanickému poškození a UV záření. Pro výrobu jednotlivých komponentů systémů jsou používány především přírodní suroviny. Omítky použité v systému jsou vyráběné na bázi vodního draselného skla, polymerové disperzi a pečlivě vybraných frakcí kameniva. Omítky mohou být pigmentovány dle vzorníku nebo v barvě speciálně dle přání zákazníka.


Ultra - Tex

altaltaltalt

 

 

 

 

 

Použití omítek této řady přináší nečekaně dokonalý architektonický dojem. Ultra - Tex trvale odolává atmosférickým vlivům, a to díky vyjíměčnému složení nejvyšší kvality akrylových sloučenin, cementu a pojiv.

Aplikuje se na předem připravenou základovou vrstvu na betonovém, zděném omítnutém či jiném povrchu. Je vhodným řešením pro rekonstrukce památek. Ultra - Tex je k dispozici v několika vybraných odstínech a vzorech (vzor vytváří šablona). Díky těmto omítkám dosáhneme přirozeného vzhledu např. cihlové stěny nebo kamene.

Mozaikové omítky

altaltalt

 

 

 

 

 

alt

alt

alt 

 

 

 

 

alt Velmi efektivní vzhled mají také omítky Ameristone (hrubší zrno) a Stonemist (jemnější zrno), které velmi zdařilým způsobem imitují např. žulu, nebo jiné horniny. Omítky jsou proveditelné v několika odstínech. Povrch omítky se doporučuje opatřit uzavíracím nátěrem Seal Clear.

Novinkou mezi mozaikovými omítkami je Ameristone Terra Neo. Jedná se o hmotu složenou z akrylátového transparentního pojiva a směsi přírodního kameniva - křemenné drtě a slídy (tmavé, světlé). Dokonale imituje vzhled kamene. Posuďte sami.